Turniej Piłki Plażowej 2016 w Stawach Monowskich


Kolejne wydanie Turnieju Piłki Plażowej o Puchar Sołtysa Stawy Monowskie pokazał, że ta dyscyplina cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników jak również osób, które chcą oglądać piękno tej dyscypliny. Przeniesione rozgrywki ze względu na złą pogodę z lipca odbyły się 15 sierpnia i pomimo nieco chłodniejszej aury niż rok temu to i tak nie było powodów do narzekań. W tym dniu do rozgrywek zgłosiło się 14 drużyn męskich, 3 żeńskie oraz 7 mieszanych. Tak spore zainteresowanie po raz kolejny wymusiło na organizatorach mecze w systemie - przegrany odpada (oprócz grupy żeńskiej, gdzie drużyny walczyły - każdy z każdym). Poziom gry z każdym wydaniem Turnieju znacząco się poprawia co docenili kibice oklaskując licznymi brawami piękne, techniczne akcje.

Puchary wywalczyli zawodnicy:
Grupa Żeńska:
Ilona Wyczawska i Kamila Piłat z Oświęcimia
Grupa Mieszana:
Sylwia Szromnik i Karol Curyło z Olkusza
Grupa Męska:
Bartłomiej Smolec i Dawid Smolec z Andrychowa.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz zapraszamy na kolejny Turniej Piłki Plażowej w Stawach Monowskich.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach do naszego turnieju, Pani Jadwidze Szczerbowskiej dyr OKSiR-ru, OSP Stawy Monowskie, OSP Włosienica oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się w jego organizacji,  promocja naszej miejscowości jak widać nie zwalnia tempa - co cieszy.

~sołtys~